استاندار: پارکینگ در خیابان امام خمینی بوشهر ضروریست

چغادک نما: استاندار بوشهر گفت: ایجاد پارکینگ در خیابان پر تردد امام خمینی (ره) شهر بوشهر با تعامل مسئولان نیروگاه اتمی، فرماندار، شورای شهر و شهرداری بوشهر ضروری است.

به گزارش چغادک نما ؛ احمد محمدی‌زاده در جلسه شورای ترافیک استان بوشهر توجه به ایمنی محورهای مواصلاتی و جاده‌ای استان را یک ضرورت دانست و اظهار کرد: برخی پروژه‌های راهسازی استان بوشهر نیمه تمام است که این مهم زمینه حادثه‌خیزی این محورها را فراهم کرده است.

وی با تأکید بر تکمیل کمربندی محور جاده‌ای آب‌پخش، گناوه، بزرگراه اهرم به برازجان و ورودی دیلم تصریح کرد: باقیمانده این پروژه‌ها باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن تکمیل و راه‌اندازی شود.

استاندار بوشهر برطرف شدن معارض در اجرا پروژه‌های راهسازی را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: با تکمیل پروژه‌های راهسازی در جاده‌های استان بوشهر زمینه جلوگیری از حوادث جاده‌ای فراهم می‌شود.

محمدی‌زاده با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های راهسازی در محورهای یاد شده باید در دستور کار دستگاه‌های اجرایی ذیربط قرار بگیرد، عنوان کرد: ناتمام ماندن برخی پروژه‌های راهسازی زمینه حادثه‌خیز شدن محورهای جاده‌ای به‌ویژه در محورهای گناوه، دیلم و آب‌پخش فراهم کرده است.

وی استان ساحلی بوشهر را گردشگرپذیر دانست و گفت: ایمنی جاده‌ها و رفع نقاط حادثه‌خیزی در محورها باید در اولویت قرار بگیرد.

استاندار بوشهر از افزایش تردد خودروها در محورهای مختلف استان به‌ویژه شهرهای بندری و ساحلی خبر داد و بیان کرد: در آستانه عید نوروز از هم اکنون محورهای مواصلاتی استان بوشهر پر تردد شده و بر ترافیک این محورها هر روز افزوده می‌شود که لازم است تکمیل کمربندی جاده گناوه، دیلم و آب‌پخش و پروژه بزرگراه اهرم به برازجان در دستور کار مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر و فرمانداران شهرهای یاد شده قرار بگیرد.

محمدی‌زاده بر تامین زمین برای ساخت و راه‌اندازی پلیس راه در محور عسلویه تأکید کرد و افزود: باید راهکارهای لازم در همکاری با نیروی انتظامی در ایجاد پلیس راه در محور عسلویه و تامین زمینه مورد نیاز این پروژه ارائه شود.

وی هماهنگی لازم در حفاری‌ها در اجرا پروژه‌ها با پلیس راه و راهنمایی و رانندگی را یک ضرورت دانست و بیان کرد: برای جلوگیری از مشکلات ترافیکی در اجرا طرح‌ها و حفاری‌ها در جاده‌ها و خیابان‌ها با نیروی انتظامی هماهنگی‌های لازم انجام شود.

استاندار بوشهر با تأکید بر ایجاد پارکینگ در نقاط پر تردد مرکز استان بوشهر تصریح کرد: ایجاد پارکینگ در خیابان پر تردد امام خمینی (ره) شهر بوشهر با تعامل مسئولان نیروگاه اتمی، فرماندار، شورای شهر و شهرداری بوشهر ضروری است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، محمدی‌زاده فعال شدن دوربین‌های کنترل ترافیک در محورهای مختلف استان بوشهر را مورد تاکید قرار داد و خواستار برنامه‌ریزی دقیق دستگاه‌های متولی برای تکمیل پروژه‌های راهسازی در محورهای مختلف جاده‌ای استان شد.

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا