امام جمعه خورموج: نان را گران کردید اما صف‌های نانوایی‌ها طولانی‌تر شد

چغادک نما: امام جمعه دشتی گفت: صف‌های طولانی نانوایی‌ها و کمبود آرد و نان را ساماندهی و مدیریت کنند.

به گزارش چغادک نما، حجت‌الاسلام علی زاهددوست در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر خورموج با اشاره به اینکه مردم همچنان از وضعیت نان و نانوایی‌ها گله مند هستند افزود: نان را گران کردید اما صف‌های نانوایی‌ها طولانی‌تر شد.

وی ادامه داد: مسئولان امر هر چه زودتر قصه صف‌های طولانی نانوایی‌ها و کمبود آرد و نان را ساماندهی و مدیریت کنند و کاری کنند که مردم دیگر دغدغه نان و آب نداشته باشند.

زاهددوست بیان کرد: متأسفانه زمان باز و بسته بودن برخی نانوایی‌ها همراه با هرج‌ومرج است و هر کس هر زمان دلش می‌خواهد باز می‌کند، هر زمان دلش می‌خواهد می‌بندد گویا اصلاً نظارتی وجود ندارد.

وی تاکید کرد: مدیر کل صنعت و معدن استان، مدیر اداره غله و دیگر مسئولان کی و چه زمانی می‌خواهید ناله‌های مردم دشتی را بشنوید و مشکل قوت غالب آنها یعنی نان شأن را حل کنید. در شهر و روستاها فریاد مردم بلند است اما چرا کسی توجهی نمی‌کند؟

خسارت بارندگی جبران شود

امام جمعه دشتی با بیان اینکه از منطقه خسارت دیده باغان بازدید کردم اظهار داشت: زیرساخت‌های روستا آسیب دیده که حیات مردم به آن بستگی دارد. به گفته افراد مطلع حدود ۲۰۰ هکتار از مزارع مردم در روستای باغان با برآورد اولیه حدود ۵۰ میلیارد تومان دچار خسارت جدی و تأسف بار شده است.

وی تاکید کرد: برخی از منازل مسکونی مردم و مسجد روستا هم دچار آسیب و خسارت جدی شده است. برخی وسیله‌های منازل مردم هم در این حادثه معیوب شده و باید به آنها کمک شود.

وی با بیان اینکه مدیریت بحران و نهادهای امدادی به یاری مردم بشتابند افزود: به استاندار بوشهر عرض می‌کنم کشاورزان و مردم خسارت دیده باغان چشم انتظار یاری مسئولین هستند و با پیگیری‌هایتان زمینه جبران خسارت‌های تأسف بار مردم را فراهم فرمایند.

منبع:مهر

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا