بساط قلیان در بوستان‌های بوشهر برچیده می‌شود

رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر بوشهر از جمع آوری عرضه قلیان در پارک‌های شهر به ویژه در نوار ساحلی خبر داد.

رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر بوشهر از جمع آوری عرضه قلیان در پارک‌های شهر به ویژه در نوار ساحلی خبر داد.

به گزارش چغادک نما، حمیده خاتون هلال بحر اظهار داشت: یکی از مسائلی که امروزه سلامت افراد را به خطر می‌اندازد افزایش مصرف قلیان در جامعه است که سبب ابتلای به بیماری‌های گوناگون و آسیب به فضای سبز شهری و آلودگی محیط زیست می‌شود.

وی افزود: در همین خصوص نشستی با حضور نمایندگان نیروی انتظامی، شهرداری و بهداشت شهرستان پیرامون این موضوع در کمیسیون بهداشت و سلامت شورا برگزار شد.

رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر بوشهر خاطر نشان کرد: در همین راستا مقرر شد با توجه به قانون ممنوعیت دخانیات در فضاهای عمومی و به منظور حفظ محیط زیست و هوای پاک برای شهروندان، شهرداری با همکاری نیروی انتظامی و مرکز بهداشت نسبت به جمع آوری عرضه قلیان در پارک‌های سطح شهر به ویژه در نوار ساحلی اقدام کنند.

هلال بحر بیان کرد: انتظار داریم در راستای حفظ سلامت محیط زیست شهری و شهروندان دستگاه‌های فرهنگی مثل صدا و سیما و رسانه‌ها نیز در زمینه فرهنگ سازی مضرات دخانیات اقدامات مؤثری انجام دهند.

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا