سومین دوره مهارت افزایی سبک زندگی در چغادک

به گزارش چغادک نما ، نظر به استقبال شهروندان چغادکی، سومین دوره آموزشی مهارت‌افزایی سبک زندگی خانوادگی “گام نخست” به همت کانون فرهنگی هنری موعود و گروه جهادی شهید برونسی، در دو فصل برگزار می شود.
حیدر قایدی، با اشاره به برگزاری سومین دوره آموزشی مهارت‌افزایی سبک زندگی خانوادگی در قالب یکصد جلسه آموزشی با مشارکت و همکاری نهادهای مختلف در پاییز 1399 بیان کرد: دوره آموزشی مهارت‌افزایی سبک زندگی خانوادگی “گام نخست”  بر اساس  ارائه مجموعه دروس با کیفیت مطلوب در قالب فیلم، صوت و متن به صورت بسته آموزشی در دو فصل برگزار و نام نویسی داوطلبان از 1مهر تا سی ام آبان ماه سال 1400 انجام خواهد شد.
مدیر کانون فرهنگی هنری موعود  با اشاره به اینکه، تحول به سمت جامعه مطلوب نیازمند تحول مثبت در سبک زندگی و خانواده پایدار می‌باشد، افزود: این دوره کوشیده است با ارائه مهارت‌های لازم و مؤثر برای داشتن یک زندگی سالم و توانمندسازی مشاوران و کنشگران خانواده، فعالان فرهنگی و علاقه‌مندان به مباحث سبک زندگی قدمی مؤثر در استحکام خانواده و جلوگیری از تلاشی آن بردارد.
از مزایای این دوره می‌توان به بهره‌گیری از اساتید مطرح و صاحب نظر در حوزه مشاوره و داشتن محتوای عمیق و کاربردی در زندگی روز مره اشاره کرد که ارتقاء علمی، تخصصی و مهارتی مخاطبان را به دنبال خواهد داشت و امید است به بالا بردن کیفیت زندگی آحاد جامعه بینجامد.
قایدی در ادامه افزود: مخاطبان این دوره طلاب سطح 2 و بالاتر حوزه‌های علمیه، دانشجویان مقطع کارشناسی و بالاتر، کارشناسان و علاقه‌مندان به مباحث سبک زندگی خانوادگی، مدیران فرهنگی، کارشناسان، مشاوران، پژوهشگران، مبلغان و اساتید حوزه و دانشگاه، مددکاران و مشاوران خانواده و دانشجویان فعال در عرصه زن و خانواده، معلمان و مشاوران نخبه آموزش و پرورش، معاونان و کارشناسان امور خانواده در نهادهای دولتی و غیردولتی، سرگروه‌ها و مربیان طرح شجره طیبه صالحین، دانش‌پژوهان دوره‌های درس‌گفتار برگزار شده از سوی کانون فرهنگی هنری موعود هستند.
وی در ادامه یادآور شد: از عناوین دوره می توان به سبک زندگی، باورهای اشتباه در زندگی، روان شناسی اختلافی زن و مرد، نقش سلامت عاطفی  در استحکام خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، ، مهارت‌های زندگی زناشویی، بایسته‌های فرزندپروری، روان‌شناسی نوجوان و … اشاره کرد.
مدیرکانون فرهنگی هنری موعود در پایان با اشاره به استقبال گسترده از دوره های آموزشی قبلی خاطر نشان کرد: گروه جهادی شهید برونسی آمادگی لازم را برای برگزاری این دوره با مشارکت نهادهای مختلف به ویژه مدیریت‌های استانی حوزه‌های علمیه خواهران و برادران و دانشگاه‌های سراسر کشور با حضور طلاب و دانشجویان دارد. این مراکز و موسسات در صورت مشارکت برای اجرای دوره طبق تفاهم‌نامه‌ای توافقی از تخفیفات ویژه برخوردار خواهند شد.

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا