مدیرکل برکنار شده‌ای که خانه‌ سازمانی را پس نمی‌دهد!

یکی از مدیران کل سابق آموزش و پرورش که چندین سال است از این پست کنار گذاشته شده و به تازگی مسؤولیتی را در استانداری بوشهر گرفته، علی رغم نامه‌ها و قانون، حاضر به تخلیه منزل سازمانی نیست.

به گزارش چغادک نما ؛

همیشه یکی از دردسرهای مهم دستگاه های اجرایی بعد از تغییر مدیران، عدم تخلیه و تحویل منازل سازمانی توسط  مدیران سابق بوده است.

در همین راستا، در استان بوشهر نیز یکی از مدیران کل سابق آموزش و پرورش که چندین سال است از این پست کنار گذاشته شده و به تازگی مسؤولیتی را در استانداری بوشهر گرفته، علی رغم نامه‌ها و قانون، حاضر به تخلیه منزل سازمانی نیست.

بر اساس ماده ۱۳ آئین نامه منازل سازمانی «در صورتی که استفاده کننده به هر علتی از قبیل انتقال، بازنشستگی، انفصال، استعفاء و … حق استفاده از خانه سازمانی را از دست بدهد، باید حداکثر ظرف سه ماه آن را تخلیه و برابر صورتجلسه تحویل نماینده سازمان بنماید». همچنین طبق ماده ۱۵ آئین نامه استفاده از منازل سازمانی، فرد خاطی در صورتی که منزل را تخلیه نکند، رئیس دادگستری باید به وسیله ماموران نیروی انتظامی اقدام به تخلیه منزل کنند.

این در حالی است که با وجود اخطاریه‌هایی مبنی تخلیه منازل سازمانی، اما این مدیرکل بدون توجه به قانون، هنوز در خانه سازمانی آموزش و پرورش سکونت دارد و حاضر به تخلیه نیست.

به گزارش فارس، طبق ماده ۱۵ آئین نامه حق استفاده از خانه های سازمانی باید دید دستگاه‌های نظارتی و قضائی استان بوشهر، برای اجرای قانون چه تصمیمی را اتخاذ خواهند کرد.

منبع: فارس

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا