کسب عنوان «اسوه و موفق‌ترین گروه جهادی» توسط گروه جهادی شهید برونسی

چغادک نما : یازدهمین جشنواره مالک اشتر استان بوشهر برگزار شد که گروه جهادی شهید برونسی شهرستان بوشهر عنوان موفق‌ترین گروه جهادی و اسوه را کسب کرد.

به گزارش چغادک نما ،یازدهمین جشنواره مالک اشتر استان بوسهر، در حسینه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد که گروه جهادی شهید برونسی شهرستان بوشهر، به عنوان موفق‌ترین گروه جهادی استان انتخاب شد.
حیدر قایدی، مسؤول گروه جهادی شهید برونسی شهرستان بوشهر، در این خصوص اظهار کرد: تلاش‌ها و مجاهدت‌های خالصانه و یکایک خواهران و برادران جهادگر، در این عرصه سبب شد تا گروه جهادی شهید برونسی ، در تمامی زمینه‌ها و عرصه های خدمات رسان خوش بدرخشد و عنوان موفق‌ترین گروه جهادی استان و اسوه را کسب نماید.
وی افزود: این گروه جهادی، تحت بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر حوزه رمضان ، از سال ۸۸ فعالیت خود را آغاز کرد و در ابتدا، در قالب اردوهای جهادی هفت روزه با برگزاری اردو در مناطق محروم استان و دیگر نقاط کشور همچون استان های فارس ، کهگیلویه و بویراحمد و طرح های نظیر هجرت خدمات مردمی و جهادی ارائه داده و از سال ۹۶ بصورت منطقه محور و از ابتدای ویروس منحوس کرونا با وجود شرایط کرونایی، در حوزه بحران ویروس کرونا و کمک‌های مومنانه ورود کرد تا گام موثری در محرومیت‌زدایی از مناطق حاشیه‌نشین و منطقه هدف خود،شهر چغادک بردارد.
مسؤول گروه جهادی شهید برونسی شهرستان بوشهر گفت: این گروه جهادی با رویکرد مسئله محوری، آسیب‌شناسی، ارائه راهکار و محرومیت‌زدایی در همه ابعاد فرهنگی، اجتماعی ، معیشتی و سلامتی به‌‌ویژه در بحران ویروس کرونا و همچنین در حوزه اشتغال‌زایی با نیروهای متخصص و متعهد مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا