هنرمند بوشهری خواننده آوای لالایی سریال مختارنامه مورد تجلیل قرار گرفت

چغادک نما: هنرمند بوشهری "صدیقه بحرانی" خواننده آوای لالایی سریال مختارنامه از سوی مدیرکل ارشاد استان بوشهر مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش چغادک نما ،مدیرکل ارشاد استان بوشهر در آیین تجلیل از صدیقه بحرانی خواننده آوا لالایی سریال مختارنامه با بیان اینکه مداحی به‌عنوان یک هنر مذهبی، دل، عشق و احساس انسان برانگیخته می‌شود اظهار داشت: از این رهگذر پایه‌های اعتقادات دینی و باورهای مردم مستحکم و پیوند معنوی و عاطفی شیعیان خاندان عصمت و طهارت علیه‌السلام قوی و عمیق می‌شود.

فاطمه کرمپور با اشاره به انتشار خبر کذب درگذشت شروه خوان بوشهری در فضای مجازی خاطرنشان کرد: در روزهای گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد که از درگذشت خواننده تیتراژ پایانی سریال «مختارنامه» روایت کرد و خبر درگذشت خواننده را هم ابتلا به کرونا گزارش کرده بود.

وی گفت: این خبر سراسر کذب است چرا که خواننده لالایی تیتراژ پایانی سریال مختارنامه صدیقه بحرانی است اما در خبرها حتی خواننده تیتراژ پایانی مختارنامه هم به اشتباه سهیلا خواجه یکی دیگر از شروه خوانان بوشهری معرفی شده بود که می‌توان گفت در نشر این خبر اساسا شیطنت غیرحرفه‌ای صورت گرفته است.

کرمپور با بیان اینکه روحیه دینی صدیقه سادات بحرانی سبب شد در انتشار خبر کذب هیچ واکنشی نداشته باشد افزود: با توجه به انتشار اخبار کذب هم در مورد خواننده لالایی سریال مختارنامه و هم انتشار خبر کذب فوت سهیلا خواجه باید با این نوع رفتار به‌صورت جدی و قاطع برخورد شود تا بار دیگر شاهد این گونه اقدامات و شایعه پراکنی‌ها در فضای مجازی در عرصه فرهنگ و هنر استان بوشهر نباشیم.

مدیرکل ارشاد استان بوشهر تصریح کرد: هنرمندان نسل فرهنگی و هنری در جامعه هستند و به‌صورت همه جانبه از هنرمندان حمایت و پشتیبانی می‌شود.

صدیقه بحرانی شروه خوان و مداح اهل بیت (ع) و خواننده لالایی تیتراژ پایانی سریال پر بازدید مختارنامه هم ضمن تقدیر و تشکر از حمایت اداره کل ارشاد استان بوشهر در راستای همراهی و شفاف‌سازی موضوع خوانندگی لالایی تیتراژ پایانی مختارنامه به بیان نکات و مطالبی در مورد انتشار این اخبار کذب پرداخت و اظهار امیدواری کرد تا بار دیگر در عرصه فرهنگ و هنر شاهد این گونه انتشار اخبار کذب در جامعه نباشیم.

در این آیین با اهدا لوح تقدیر از سمت مدیرکل و لوح تقدیری از سمت رئیس انجمن موسیقی استان بوشهر به پاس حضور و تلاش هنرمندان صدیقه بحرانی در راستای موسیقی مذهبی و تأثیر نوای لالایی سریال مختار نامه در تیتراژ پایانی که همواره با صدا و نوای استادانه خود نقش و اثر زنان را در مجموعه موسیقی بوشهر به شایستگی روایت و اجرا کرد تقدیر و تشکر شد./ تسنیم

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا